Masz do nas pytania? Zadzwoń: +48 22 724 74 64 lub napisz: biuro@polonizot.pl
polish english

Produkty

Laboratoryjny miernik typ PI-MGG01

  • Laboratoryjny miernik typ PI-MGG01 (  )

Miernik model PI-MGG 01 jest precyzyjnym, automatycznym i laserowym aparatem do mierzenia jednocześnie grubości i gramatury materiału z papieru i wszelkiego rodzaju tworzyw, w tym folii. Miernik spełnia m. in. normę PN-EN ISO 536 Papier i Tektura - oznaczanie gramatury; PN-ISO 4593 Tworzywa sztuczne - Folie i Płyty - oznaczanie grubości metodą skaningu. Po nałożeniu próbki i wciśnięciu klawisza start pomiar wykonywany jest w sposób automatyczny. Próbka zgodnie z normami jest podczas pomiaru automatycznie obciążana, co gwarantuje wysoką precyzję i dokładność pomiaru.

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

● pomiary punktowe i skanujące;
● zakres pomiarowy grubości: 0 …. 50 mm; *
● dokładność odczytu grubości: 0,001 mm; *
● zakres pomiarowy gramatury: 0… 450 g/m²;
● dokładność odczytu gramatury: 0,01 g/m²;
● dokładność pomiaru czasu 0,1 sek.;
● pomiar gęstości pozornej;
● pomiar objętości właściwej;
● wyjścia cyfrowe: USB x 2, RS 232, Ethernet, na drukarkę; *
● wymiary 720 mm x 620 mm x 700 mm (szer. x głęb. x wys.);
● zasilanie 230 V/ 120 W.
* inne wartości do uzgodnienia

Przemysłowe mierniki grubości i gramatury

Mierniki grubości służą do bezstykowych, ciągłych pomiarów grubości i/ lub gramatury folii, wyrobów z papieru, tworzyw sztucznych, wełny mineralnej i szklanej, wykładzin podłogowych, gum, płyt wiórowych, blach, rur stalowych i plastikowych oraz warstw wielokompozytowych.

 

Laboratoryjny miernik typ PI-MGG01

Miernik model PI-MGG01 jest  precyzyjnym, automatycznym, laserowym cyfrowym aparatem do mierzenia jednocześnie grubości i gramatury materiału z papieru, z wszelkiego rodzaju tworzyw, w tym  folii. 

Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03

Miernik model PI-MGRU 03 jest precyzyjnym, automatycznym aparatem do mierzenia grubości płyt, materiału z papieru i wszelkiego rodzaju tworzyw, w tym folii. 

Przenośne grubościomierze

Firma Polon Izot oferuje szeroki wybór grubościomierzy przenośnych analogowych i cyfrowych do pomiaru na hali produkcyjnej jak i w laboratorium.