Masz do nas pytania? Zadzwoń: +48 22 724 74 64 lub napisz: biuro@polonizot.pl
polish english

Produkty

Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03

  • Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03 (  )
  • Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03 (  )
  • Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03 (  )

Miernik spełnia między innymi normę PN-EN ISO 536  Papier i Tektura, oznaczanie gramatury, PN-ISO 4593 Tworzywa sztuczne Folie i Płyty, oznaczanie grubości  metodą skaningu. Po nałożeniu próbki i wciśnięciu klawisza start pomiar wykonywany jest w sposób automatyczny. Próbka zgodnie z normami jest podczas pomiaru automatycznie  obciążana,  gwarantuje to wysoką precyzję i dokładność pomiaru.  W składa  aparatu wchodzą następujące elementy: 

Przemysłowe mierniki grubości i gramatury

Mierniki grubości służą do bezstykowych, ciągłych pomiarów grubości i/ lub gramatury folii, wyrobów z papieru, tworzyw sztucznych, wełny mineralnej i szklanej, wykładzin podłogowych, gum, płyt wiórowych, blach, rur stalowych i plastikowych oraz warstw wielokompozytowych.

 

Laboratoryjny miernik typ PI-MGG01

Miernik model PI-MGG01 jest  precyzyjnym, automatycznym, laserowym cyfrowym aparatem do mierzenia jednocześnie grubości i gramatury materiału z papieru, z wszelkiego rodzaju tworzyw, w tym  folii. 

Laboratoryjny miernik typ PI-MGRU 03

Miernik model PI-MGRU 03 jest precyzyjnym, automatycznym aparatem do mierzenia grubości płyt, materiału z papieru i wszelkiego rodzaju tworzyw, w tym folii. 

Przenośne grubościomierze

Firma Polon Izot oferuje szeroki wybór grubościomierzy przenośnych analogowych i cyfrowych do pomiaru na hali produkcyjnej jak i w laboratorium.